Bir Aşksız Kalp Hikayesi

Bir adam, bir kadın ve günlerden bir gün. Herkes için bir gün,kadın için sadece o gün. Gözlerinin gözleriyle buluştuğu an, anlardan bir an ama onun için bir ömürde sadece o an.

Beklenmedik bir günde beklenmedik bir ayrılık. Acılı,sancılı geçmek bilmez aylar.Semada  yankılanan dualar,vuslatı bekleyen bir çift göz ve kırık bir kalp.Her gün gözlerinin gözleriyle buluştuğu anı hayal edip duran bir kadın.

Ya adam?Belki de bu ayrılıktan memnun bir adam.Belki de sadece kadın için bunun adı ayrılık.

Hayat, günün birinde yine kesiştirir yollarını,aynı yerde.Kadın artık kalbinde taşıdığı tertemiz aşkını onun kalbine hediye etmek ister.Aldanır tertemiz kalbi onun süslü sözlerine ,kendi gibi bilir karşısındakini. Ağzından dökülen her sözün kalpten dudaklara ulaştığını zanneder.Hakikat öyle değildir ne yazık ki.Tanıdıkça,günler geçtikçe adam umursamazca kırar kadının kalbini binlerce kez.

O, kırık kalple  gezerken,adam pervasız,acımasız kalbiyle gezer.Kadın aşkı içinde yaşar durur adam ise başka kalplerde tüketir.Kadın, her anında onun adını kalbinden geçirirken adam onu sadece gördüğü anlarda hatırlar.Kadın üzülür,kıskanır,ağlar.Bir gün kendine sorar.Bu kadar fedakarlık niye,kimin için?Ona değer mi?O andan itibaren üzülmekten yorulan kadın her şeyi bırakır.Önce saygısı sonra sevgisi uçar gider.

Kırık kalbi anlamasa da adam zorla anlattırmıştır kalbindeki aşkın adamın aşksız kalbinde yeri olamayacağını.

Bunu paylaş

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>