Hayat

Hayat Herşeye Rağmen Güzel

Düşünceler neden yoğunlaşır gecede? Nedendir karanlıktaki o mistik hava?

Gece midir gizemli olan, yoksa insan mıdır geceyi gizemli yapan?

Karanlığın hüznüdür belki insanı cezbeden, cansız bir beden gibi öylece duran. Cesedin kokusu yayılır gibi yayılır karanlığın kokusu, inceden..

Anlamazsın başta, yalnız kalmak istersin, umut beklersin geceden.. bilmezsin aslında gecenin yarayı depreştirdiğini, yalnızlığın insanı kahrettiğini.. Öylece devam edersin yaşamaya, bir zaman sonra gece olur yaşamın adı, yanlızlık olur. Karanlık düşünceler sarar tüm ruhunu.. işte bütün amaçlarından umutlarından yoksun olan sen anlamaya başlarsın ışığın gücünü, atarsın beynindeki karanlık düşünceyi..

O sırada tüm ihtişamı ile güneş göz kırpar koca bir dağın ardından kırparcasına.. O mistik hava uçar gider, her şey yeniden başlar ve anlarsın ki hayat her şeye rağmen güzel..

25.07.2001

Çarşamba

Tozlu sayfalar arasından bulup çıkardığım bir yazım..

Bunu paylaş

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
Serbest içinde , , etiketleriyle tarihinde tarafınadan gönderildi.

Hanife Erciyas hakkında

Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya’dan, sırtlanıp bütün hayallerimi İstanbul’a geldim, sene 2007.. Amacım çok isteyerek okuduğum İngilizce Öğretmenliğini icra edebilmek için KPSS sınavına hazırlanmaktı.. Pek çok eğitimcinin göreve başlama aşkı ile yandığı fakat bir türlü KPSS engelini aşamadığı güzel ülkemde, ben de iki denemeden sonra öğretmenlik arzumu sarıp sarmalayıp dolaba sakladım. Yeni bir başlangıcın ilk adımıydı bu vazgeçiş.. İstanbul’a gelişimin ilk günü tanıştım AcerPro ile.. Bana olan güven ve destek ile her gün yeni bir şey öğrenip, içimdeki pazarlama yeteneğini açığa çıkardım :) O gün bugündür de, keyifli bir yolculuktayım AcerPro ile.. Şimdi internet pazarlama konusunda başarılı stratejiler kurgulamak, fayda sağlamak adına hummalı bir çalışma içerisindeyim. Bir taraftan da hayattan bir nebze daha keyif almak, biraz paylaşmak, hayatımızdaki önemli ama yitirmeye yüz tutan değerlerin farkındalığını artırmak için çabalıyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>