cocuk-olmak

Hep Çocuk Kalmamalı İnsan..

Büyümeli bazen insan, hep çocuk kalmak başkalarına haksızlık gibi birşey..

Çocuk olup tolerans beklemek, hep almak hiç vermemek..

Yok yok olmaz öyle, çocuk olmak güzel şey elbette ama, çocuk kaprisi yapmak düşünmeden konuşmak yaralar karşıdakini..

Çocuk olmanın heyecanını, neşesini yansıtmak, uzun uzun kahkahalar atmak, koşulsuz sevmek, küçücük şeylerden mutlu olmak  ne güzeldir oysa.. Hayat o zaman daha anlamlı daha yaşanılır olur..

Çocuk tarafı hep köşede tutmak, karşıdakine de gereken özeni hassasiyeti korumak güzel olan taraf..

Hep sevgiyle kalmak dileği ile..

Bunu paylaş

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
Serbest içinde , etiketleriyle tarihinde tarafınadan gönderildi.

Hanife Erciyas hakkında

Güzel Atlar Diyarı” Kapadokya’dan, sırtlanıp bütün hayallerimi İstanbul’a geldim, sene 2007.. Amacım çok isteyerek okuduğum İngilizce Öğretmenliğini icra edebilmek için KPSS sınavına hazırlanmaktı.. Pek çok eğitimcinin göreve başlama aşkı ile yandığı fakat bir türlü KPSS engelini aşamadığı güzel ülkemde, ben de iki denemeden sonra öğretmenlik arzumu sarıp sarmalayıp dolaba sakladım. Yeni bir başlangıcın ilk adımıydı bu vazgeçiş.. İstanbul’a gelişimin ilk günü tanıştım AcerPro ile.. Bana olan güven ve destek ile her gün yeni bir şey öğrenip, içimdeki pazarlama yeteneğini açığa çıkardım :) O gün bugündür de, keyifli bir yolculuktayım AcerPro ile.. Şimdi internet pazarlama konusunda başarılı stratejiler kurgulamak, fayda sağlamak adına hummalı bir çalışma içerisindeyim. Bir taraftan da hayattan bir nebze daha keyif almak, biraz paylaşmak, hayatımızdaki önemli ama yitirmeye yüz tutan değerlerin farkındalığını artırmak için çabalıyorum..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>